Krepšelis 0

Apie mus

Dronų pramogos, pamokos, dronai

Dar visai neseniai atsiradusi dronų industrija žaibišku greičiu užkerėjo pasaulį. Lietuva – ne išimtis. Prieš kelerius metus pirmieji šalies fotografai kilo į orą įamžinti dar niekam nematytų vaizdų, o netrukus jau ėmė burtis dronų pilotų bendruomenės. Daugeliui dronų pilotavimas tapo puikiu laisvalaikio praleidimo būdu.

Mūsų komandos lyderis, Paulius Vėželis, radijo bangomis valdomų modelių sporte dalyvauja nuo 13 metų, o pastaruosius metus skyrė būtent naujojo dronų sporto populiarinimui Lietuvoje. Per tuos metus su partneriais ir kolegomis subūrėme didžiausią sportinių dronų bendruomenę Lietuvoje, rengėmė dronų konstravimo kursus, patys dalyvavome tarptautinėse dronų lenktynės Vokietijoje ir Anglijoje, organizavome dronų technologijų pristatymus Vilniuje.

Į mus, kaip didelius šios srities entuziastus, kreipiasi vis daugiau žmonių, norinčių susipažinti su dronais, išmokti skristi ar pasikonsultuoti dėl technikos pirkimo. Esame sukaupę nemažą su dronais sijusių renginių, pramogų, pristatymų organizavimo patirtį. Konsultuojame  įmones, dalyvaujame jų šventėse ir ruošiame jiems įvairaus pobūdžio dronų programas – individualias, grupines pilotavimo pamokas, foto konkursus, įvadines paskaitas apie dronų industriją bei privačias mini dronų lenktynes.

Kaip ir pati dronų industrija, mūsų paslaugos yra naujos ir nuolat besivystančios. Nuo veiklos pradžios aktyviai plečiame paslaugų asortimentą, į pramogas ir užsiėmimus įtraukdami iš oro darytas nuotraukas ar filmukus, pradėjome prekiauti puikiai pradžiamoksliui tinkančiais dronais ir toliau tobuliname savo pilotavimo įgūdžius.

Vien per 2016 metus dirbome su tokiomis Lietuvos įmonėmis kaip: TV3, LOGIN Conferences, Baltic Petrolium,  Elektromarkt, Vilniaus Alus, Legal Guns, Thermo Fisher, Voest Alpine, Magma Solutions ir kitomis.

Tikime, jog ateityje dronai, jų lenktynės ir pramogos taps neatsiejama mūsų visų gyvenimo dalis, dėl to ir dirbame!

Su mumis galite susisieki:

Telefonu: +37061074197
E-paštu: paulius@greitasdronas.lt
Facebook: www.fb.com/greitasdronas
Instagram: www.instagram.com/greitasdronas