Krepšelis 0

Pilotavimo, supažindinimo su dronais pamokos

skrendantis dronas

Pilotuoti droną nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš šono. Ypač, jei kalbame apie sportinį orlaivį. Pagal klientų poreikį teikiakiame dviejų tipų pramogines pilotavimo pamokas:

  1. Supažindinimo su kelių tipų dronais ir jų pilotavimo ypatumais.
  2. Specifinio drono valdymo pamoka, įgūdžių gerinimas.

1-ojo tipo pamokos:

Dronų pilotavimo pamokos metu kiekvienas mokinys gaus galimybę susipažinti bei pilotuoti net 3 skirtingus dronus (bepiločius orlaivius). 3 skirtingi dronai yra:

Mini dronas, profesionalus sportinis dronas bei aukštos klasės fotografijai skirtas dronas.

Dronu pamoku bepilociai orlaiviai
Dronų pamokų kompanjonai.

Pamoka susideda iš dviejų dalių:

  1. Susipažinimas su dronų veikimo ir valdymo principais bei instruktažas saugiam jų valdymiui.
  2. Skrydžiai su visais trimis skirtingais dronais. Skrisdami su pirmuoju mini dronu susipažinsite, kaip yra valdomi dronai ir galėsite atlikti užprogramuotas akrobatines figūras. Su antruoju – lenktyniniu dronu -  skydis bus visai kitoks, nes šis dronas yra žymiai vikresnis bei greitesnis. Pamatysite, jog be suprogramuotų akrobatinių figūrų jas pačiams atlikti yra žymiai sunkiau, tačiau vien drono skleidžiams garsas ir galimybė akimirksniu nuskristi į šalį ar į viršų, suteikia daug daugiau adrenalino. Skydis trečiuoju (fotografijai skirtu) dronu bus nė nepanašus į prieš tai buvusius du. Šiame orlaivyje yra įdėta viena geriausių automatinio stabilizavimo sistemų, todėl net ir neturint gerų pilotavimo įgūdžių jis puikiai skrenda ir stabiliai ore laiko vaizdo kamerą. Todėl skrisdami šiuo dronu galėsite susikoncentruoti į gražių vaizdų paieškas.

2-ojo tipo pamokos:

Turite savo droną ir norite jį pirmą kartą į orą paleisti kartu su specialistu, galbūt dar prieš įsigyjant orlaivį norite išbandyti savo jėgas pilotuojant būtent tokio tipo orlaivį, o galbūt tikslingai norite pagilinti savo valdymo įgudžius? Tuomet jums labiau tinka šios - antrojo tipo pamokos.

Kiekviena iš šių pamokų yra individuali, tiek pagal iš anksto išsakytus poreikius, tiek pagal tai, su kokiais orlaiviais bus skraidoma. Galime mokinti skraidyti valdant mūsų dronus, arba jei turite nuosavą, tuomet galime dirbti būtent su juo.

Pamokų trukmė, turinys ir kaina yra derinama individualiai su klientu.

 

Dronų pilotavimo pamokas veda patyrę sportinių dronų pilotai, turintys civilinės aviacijos administracijos bepiločių orlaivių valdymo licenzijas.

Norėdami užsisakyti pamokas susisiekite su mumis:

Telefonu: +37061074197
E-paštu: paulius@greitasdronas.lt
Facebook: www.fb.com/greitasdronas
Instagram: www.instagram.com/greitasdronas